.: Rychlé menu: navigace .:. odkazy .:. kategorie .:. vyhledávání .:. archivy .:. autoři :.  

30.06.2003Jak už to tak bývá, k tomu, aby člověk dostal v práci nový počítač, je nutné, aby ten starší definitivně zkolaboval.
Se slzou v oku vzpomínám na svůj předchozí kompjútr, který rok krášlil můj pracovní stůl. Dělalo se mi na něm dobře, vše bylo vyladěné a (většinou) šlapalo jak mělo. Ovšem chyba strašlivá nastala, zatím nikdo neví kde — odešel harddisk a pak i další, který se do zkolabovaného počítače zkušebně dal. I usoudil šéf, že má práce je důležitější než mé nadávání a zevlování a jal se mi pořídit počítač nový, větší a výkonnější. Než se totiž zjistí, co bylo příčinou kolapsu předešlého počítače (tak 1 den práce — naši servisní technici jsou vytíženi až přetíženi a mají málo času) tak bude efektivnější když si budu na chléb svůj vezdejší vydělávat s pomocí výpočetního stroje nového.
Takže toto je první příspěvek napsaný na novém stroji. Doufám, že mé další příspěvky budou kvalitnější a zajímavější.
A abych nezapomněl — je to zřejmě poslední příspěvek který píši v pracovní době. Další příspěvky až po 18. hodině nebo o weekendu {smile}
BTW právě slavím 1 rok práce v současném zaměstnání. A jak se říká (nebo neříká?) — do nového pracovního roku s novou výpočetní technikou a nikdy jinak!


Zadal White Dog, 30.06.2003 13:31:35, 4 komentáře...,
TrackBack URL tohoto příspěvku je http://blog.maly.cz/tb.php/286

Zpět na článek

HotLinks
Zobrazit komentáře v chronologickém pořadí

chi - rony (web)

chi, ja ked som poziadal o dalsiu pamat do compicu, tak som dostal compic novy.
Sice lepsi procesor ale pamati presne tolko co predosly {wink}
    


Dobry sef - Robert (web)

Taky bych chtel mit takoveho sefa. Ja bojuju o novy stroj uz 3/4 roku a stale jen plane kecy a nic vic. Ono delat grafiku (hlavne ve vyssim rozliseni) na celeronu 566, ktery spis patri do muzea je docela o nervy.
    

Re: Dobry sef - Arthur Dent (web)

Kdysi (opravdu kdysi) jsem delal grafiku a DTP na AT 286... A taky to slo! {smile}
    


 - nulltec

mi nieco hovorte... ja robim dtp v sucasnosti na 233 so 64ram...
    
HotLinks
Zpět na článek