.: Rychlé menu: navigace .:. odkazy .:. kategorie .:. vyhledávání .:. archivy .:. autoři :.  

10.09.2004s otevřenou hubou. Jan Tuna by řekl, že jsem byl „doslova šokován”.

Včera jsem byl upozorněn na jistý weblog na Bloguje, který zaspamoval RSS čtečky nějakými nabídkami typu "Vydělejte klikáním na reklamy" a dalšími. Pokud nevíte o co jde, stručně odbočím: Jde o obdobu Letadla. Peníze nemáte za klikání na reklamy nebo za čtení mailů, ale spíš za to, že přivedete nové lidi. Poznáte to prostě — v článku, kde autor tenhle způsob do nebes vychvaluje, je odkaz na tu službu ve tvaru www.penizezaklikani.com/?REFID=pepavonasek — v tu chvíli systém ví, že Pepa Vonásek přivedl další ovečku...

No ale zpět — weblog jsem dnes ráno zazálohoval a zrušil. Zcela jednoznačně to bylo komerční využití a v pravidlech užívání je psáno, že takové případy mohu řešit smazáním bez náhrady.

Před polednem mi přišel mail od autora dotyčného blogu, kde mi psal, že se nemůže přihlásit, čím to je. Odpověděl jsem mu, že weblog byl zrušen, protože porušoval pravidla, a do přílohy jsem dal dotyčnou zálohu.

A protože znám své Bloggenheimské, tak jsem se psychicky připravoval na odpověď ve stylu "Ty hovado vylízaný, co si vo sobě myslíš, neser se do mýho blogu..." apod. Nebyl by to první případ.

Přišel jsem domů, spustím stahování mailů, vidím „Re: Re: ...”, tak jsem stáhnul... čtu... a byl jsem jako opařený!

Dekuji za rychlou odpoved a take zalohu blogu,velice me potesila. I nadale budu vyuzivat sluzby bloguje.cz na jinem svem blogu a doporucovat vsem svym pratelum.Dvakrát jsem to četl!


Ani nevíte, jak moc mne to potěšilo. Je to pro mne další důkaz, že i na nepříjemné opatření existuje slušná reakce a že „obyvatelstvo internetu” nejsou snad až takoví ****, jak mi v posledních několika měsících připadá.

Tedy ještě jednou a veřejně: Vážený pane, děkuji! Vaše slušná reakce mi zvedla náladu jako v poslední době máloco!


Zadal Arthur Dent, 10.09.2004 16:37:37, 4 komentáře...,
TrackBack URL tohoto příspěvku je http://blog.maly.cz/tb.php/1078

Zpět na článek

HotLinks
Zobrazit komentáře v chronologickém pořadí

 - tark (web)
(10.09.2004 16:46:59)

Tak to se opravdu vidí málokde ...
    


 - LJ (web)
(10.09.2004 18:52:27)

Teď jich u tebe bude spamovat ještě víc{big grin}.
    


 - Martin (web)
(10.09.2004 21:33:14)

No dneska byl superden {big grin}
Nejsi sam kdo byl zustal stat opareny nad reakci protistrany {smile}
Na boardu jednoho lokalniho providera jsem se nekolikrat chytil s clovekem ktery lidem radil bludy rka umim vse ostatni jsou ...
Napsal jsem teda dnes pohadku o uzivateli , no snad se take zasmejete {smile}
Opravdu bych predtim neveril ...
Snad se vam to bude libit {big grin})

[forum.hlucin.net/viewtopic.php?t=174]

Martin
    

Re: - LJ (web)
(11.09.2004 01:45:51)

Jo, to je hodně lokální problém.

Já zase jednou (ok, tak 3x po sobě{big grin}) dal kamarádovo číslo jako seznamku 16leté láskou zklamané prý pohledné blondýnky z Brna na lokální nejposlouchanější rádio. No tak to je asi podobná kulišárna;).

Ale jinak sympatický fórum, resp. ten design implicitní, ale možnost těch 100kB ikonek a ta komunita lidí, to vypadá OK{smile}.
    
HotLinks
Zpět na článek