.: Rychlé menu: navigace .:. odkazy .:. kategorie .:. vyhledávání .:. archivy .:. autoři :.  

12.09.2004Ve čtvrtek jsem byl u doktorky rehabilitářky a dozvěděl jsem se, že mi vlastně nic není. Můj zádový problém končí a za sedm rehabilitačních návštěv budu zase fit. Tak jsem si zkusil jak na tom jsem. On takový osm let starý časopis Penthouse může být docela zajímavé počtení. Jak to všechno souvisí? Velmi!

V sobotu jsem si přivstal a vyrazil na výlet na kole. Jen 30 kilometrů a velmi zvolna. Větší námahu zatím nechci riskovat.

Po cestě jsem se ocitl v malém městečku, kde se neuvěřitelnou shodou náhod konal šachový turnaj.

Proto Kalokagathia. Na kole jsem pocvičil tělo, na šachovém turnaji mozek. Šachy si občas zahraji, i když už mě moc nebaví. Hrával jsem ale i ligu, takže možná něco málo umím.

Pořadatel turnaje se asi zná s nějakým trafikantem, takže jako ceny se vyskytují i v igelitové tašce zabalené časopisy. Takové ty, co nikdo nekoupil a asi se na ně nevztahuje remitenda. Ten Penthouse zmiňovaný v titulku byl z nich nejkvalitnější. Jinými slovy, vyhrál jsem kilo osm let starých por.. erotických časopisů. Jako nových, vypadá to, že v nich ještě nikdo nelistoval, naštěstí. Kdybyste měl někdo zájem, jsou k mání zadarmo...

Cestou z městečka jsem se stavil v Poděbradech. V hotelu Bílá růže. Protože tam mají naprosto skvělé pivo. Měsíc jsem tam nemohl, neboť mi nemocná záda znemožňovala velocipední (bicyklistický) přesun. Ta tři piva jsem si opravdu vychutnal.

A k tomu Penthouse (ten k mání není): je krásné číst osm let staré články, které opěvují VSŽ Košice kvůli nákupu fotbalové Sparty, případně články, odporučující investovat v IPB...

Mám rád staré časopisy.

Článek o Chruščovovi byl opravdu parádní. Penthouse je (byl) kvalitní, tak zajímavé články jsem dlouho nečetl, a vůbec nejde o fotky modelek v různém stupni obnaženosti, no, trošku jde, ale opravdu jen trošku... S nějakým přiblblým RedHotem, MensHealthem nebo Esquirem se to vůbec nedá srovnat.

Celý víkend poslouchám tři cédéčka , která se mi podařilo náhodou sehnat. Interpretem je opravdová legenda, jeden z nejslavnějších rockových (ta charakteristika „rockový” je sporná, častěji se setkávám s pojmem „písničkář”) muzikantů všech dob. Nádhera.

You may be an ambassador to England or France,
You may like to gamble, you might like to dance,
You may be the heavyweight champion of the world,
You may be a socialite with a long string of pearls

But you're gonna have to serve somebody, yes indeed
You're gonna have to serve somebody,
Well, it may be the devil or it may be the Lord
But you're gonna have to serve somebody.


O překlad se pokoušet nebudu, jen bych to zprasil {smile}


Zadal White Dog, 12.09.2004 22:59:36, 2 komentáře...,
TrackBack URL tohoto příspěvku je http://blog.maly.cz/tb.php/1083

Zpět na článek

HotLinks
Zobrazit komentáře v chronologickém pořadí

preklad - mrcas
(12.09.2004 23:41:47)

netreba se o nej pokouset, uz to zaridil petr kalandra:
Muzes bejt ambasador v Anglii nebo v Ugande/muzes hrat hazardni hry nebo sazet na kone/muzes bejt tezka vaha, svetovej sampion/rozdavat kolem sebe rany, rany jako hrom/ale nikdy nebudes svuj/stejne nebudes svuj/muzes patrit treba dablovi, nebo te bude mit buh/ale nikdy nebudes svuj...
    

 - wake
(13.09.2004 09:41:55)

self-containment jest filozofickym problemem odnepameti.
printf("%s\n", this->m_pOwner->GetName());

----------------------------------------
mraveniste

    
HotLinks
Zpět na článek