.: Rychlé menu: navigace .:. odkazy .:. kategorie .:. vyhledávání .:. archivy .:. autoři :.  

09.11.2004



se mi do psaní moc nechce. Asi sleduju příliš bedlivě kroky našich milovaných socánků... To by otrávilo i kobru indickou!

Socani projeli volby. I přesto, že upláceli koho se dalo (a teď nemají na dávky do konce roku — to asi naserou i ten zbytek lidí). Hnedle označili viníka (Kalouska) a přitom vlastně žádného viníka nehledali. Kdyby vám to nebylo náhodou jasné, tak vám to vysvětlí tatík Škromda:

Nemyslím si, že má smysl hledat „viníky” volebního neuspěchu u jiných.
V porovnání s minulými krajskými volbami je to mírný pokles. V zásadě zaměřujeme naši volební kampaň na voliče, kteří k volbám nechodí. Nepřišli ani před čtyřmi lety.

Takže je to na nás a my si to vyřešíme i bez Kalouska či jiných.


Jakpak to asi budou řešit? Že by nějakým účelovým spojením?

A než k tomuhle spojení dojde, tak byste si měli přečíst zákon 198/1993 Sb. Jistě pak budete vědět, co máte dělat!


Vědom si povinnosti svobodně zvoleného parlamentu vyrovnat se s komunistickým režimem, Parlament konstatuje, že Komunistická strana Československa, její vedení i členové jsou odpovědni za způsob vlády v naší zemi v letech 1948 — 1989, a to zejména za programové ničení tradičních hodnot evropské civilizace, za vědomé porušování lidských práv a svobod, za morální a hospodářský úpadek provázený justičními zločiny a terorem proti nositelům odlišných názorů, nahrazením fungujícího tržního hospodářství direktivním řízením, destrukcí tradičních principů vlastnického práva, zneužíváním výchovy, vzdělávání, vědy a kultury k politickým a ideologickým účelům, bezohledným ničením přírody, a prohlašuje, že ve své další činnosti bude vycházet z tohoto zákona.

...

§ 2

(1) Zejména pro skutečnosti uvedené v § 1 odst. 1 tohoto zákona byl režim založený na komunistické ideologii, který rozhodoval o řízení státu a osudech občanů v Československu od 25. února 1948 do 17. listopadu 1989, zločinný, nelegitimní a je zavrženíhodný.

(2) Komunistická strana Československa byla organizací zločinnou a zavrženíhodnou obdobně jako další organizace založené na její ideologii, které ve své činnosti směřovaly k potlačování lidských práv a demokratického systému.


Zadal Arthur Dent, 09.11.2004 21:56:30, 5 komentáře...,
TrackBack URL tohoto příspěvku je http://blog.maly.cz/tb.php/1188

Zpět na článek

HotLinks
Reakce na jiných stránkách (TrackBack)
Prevazne Neskodny...: Zacílení
Zobrazit komentáře v chronologickém pořadí

nadávky - Misha (web)
(09.11.2004 23:58:05)

přiznám se, že jsem tu větu četl jako "a teď nemají nadávky do konce roku" a myslel jsem si, že budouc aspoň do vánoc slušní {smile}
    

Re: nadávky - hanyZ (web)
(10.11.2004 13:01:53)

No jo, všechny nadávky už prošustrovali. Ale neboj, oni se zadluží a nakoupí si hromadu nových nadávek, které jim zase nějaký čas vydrží {smile}
    


Kdo hledá - White Dog (web)
(10.11.2004 01:56:48)

Jak čtu v tom článku na který jsi odkazoval: "Ministerstvo má hledat rezervy. Škromachovi úředníci nakonec našli 2,3 miliardy..."
Představuju si různé úředníky, takové ty týpky s klotovými rukávy, jak lezou po ministerstvo, nakukujou do každé škvíry a co najdou, to dávají v Škromachově kanceláři na hromadu. "Jejda, to je peněz, spočítejte to někdo." "Hm, dvě miliardy třista dva milijóny šestsetdvacetdva tisíc nula osm přesně. Víc jsme nenašli."
    


Volebni (ne)ucast - Mirek (web)
(10.11.2004 13:27:23)

Čistě pro zajímavost: Našli jste někde informace o neplatných hlasech? Všude se uvádí volební účast a kdo "dostal" křeslo. Byl jsem ve volební kom. a dost senátních obálek bylo prázdných, ve dvou obálkách byly lístky dokonce roztrhány na malinké kousíčky a konečně pár lidí obálky prohodilo. Do senátu "volilo" rozhodně míň lidí než se tedy uvádí... Jsem zvědav jaké to bude tento víkend. Tipuju 14-19% {smile}
    
HotLinks
Zpět na článek