.: Rychlé menu: navigace .:. odkazy .:. kategorie .:. vyhledávání .:. archivy .:. autoři :.  

25.11.2004To jsem si takhle zapojil v pondělí do PC satelitní přijímač a teď jen valim voči...

Máme krásný satelitní přijímač Philips. Leží pod televizí a je mu tam dobře. Bodejť by mu nebylo, když nepřijímá, jen píše „Vložte kartu” a když vložím kartu, tak píše to samé dál. No, s manželkou jsme si řekli, že čtyři programy stačí, drahoušku, a že si nebudu dělat násilí kvůli nějakýmu blbýmu křápu, co vlastně ani nechceme.

Jenže člověk míní... A tak když se mi naskytla možnost půjčit si satelitní kartu pro PC, tak jsem si řekl — proč ne? Mají mi tu data zbůhdarma odkapávat ze zásuvky ve zdi?

Přinesl jsem to dílo domů, zapojil, odpálil si síťovku, vyměnil jsem síťovku, stáhnul ovladače a už jsem koukal na Astru. Manželka, která mluví německy jako by se tam narodila, si naporoučela asi osm různých kanálů v němčině (ne že by je nutně potřebovala, ale když už to máme...) a já se jal hledat něco, čemu bych rozuměl já a nebylo by to kódované.

Našel jsem jen dva české kanály. Ten první se jmenuje óčko. Koukal jsem na něj od pondělí asi třikrát a přímo fyzicky jsem pocítil, co to znamená bejt frikulín.

Pokusím se vám svůj zážitek popsat slovy cílové skupiny — doporučuji přečíst si nahlas:

Sem voe včera čuměl na satelit, ne... Jako sem z toho měl fak vyhrabáno, ne, voe, sem fak mysel, že sem zmaštěnej...

Ti jako normálně čumim na bednu, ne, ňáká muzička, ne, jako pohoda, no a, voe, najednou ti tam vidim ňákou, voe, roštěnku s kozama jak, voe, vyrážku, ne? Sem si mysel že to je ňákej chlápek, ne, voe, fak ti mluvila hlubokym hlasem jak vykouřenej Mach, ne, to byo jako fak hustý, to sem nežral! Jo, voe, a vedle ní, ne, seděl Macháček, jako voe ten hulič ze Samotářů, ne, s ňákejma týpkama z tý kapely, ne, jako ten MIG21, no a, voe, dělali spolu rozhovor, ne?

No a jako byli děsně fpoho, ne, no a vona se jich ptala, voe, jak jako jezděj na fesťáčky a tak, ne, a jako v pohodě, ne, Macháček tam měl nějaký pohodový hlášky, jako fak pohodička, a ta roštěna nakonec, voe, jako řikala, voe, tim svym hustym hlasem, ne, voe, povidá nakonec jako: „tak to je fšechno, buďte fpoho a čau Pitrajz...”

Jako fak voe ve finále pozdravovala ňákýho typa, ne? Tak to sem nemoh, tyvoe, to byo fak hustý, jako, to fak soráč...


Promiňte... nemohu dál... vzpomínka mne zasáhla... musím — se — vzchopit — a...


Tak, už je to dobré. Kromě tohoto kanálu pro mladé diváky po lobotomii jsem narazil ještě na jeden český kanál. Ale to bylo z bláta do louže, doporučuji sledovat pouze po aplikaci silné dávky neuroleptik. Jmenuje se to 24.cz a tam jde non-stop přímý přenos z Parlamentu ČR...

Pozitivní na tom všem je to, že ušetříme několik tisíc za satanskou kartu! {smile}


Zadal Arthur Dent, 25.11.2004 15:17:00, 16 komentářů...,
TrackBack URL tohoto příspěvku je http://blog.maly.cz/tb.php/1211

Zpět na článek

HotLinks
Reakce na jiných stránkách (TrackBack)
Prevazne Neskodny...: Takové pondělní psaní
Zobrazit komentáře v chronologickém pořadí

. - crackonosh (web)
(25.11.2004 16:07:36)

Tak to je fuckt hustej nářez, vole, jako že na pohodku -- se hodíš do klidu, smotneš brko a fotra pošleš do píči, když máš ten kompik s Óčkem, si piš. Smažky rulezzz!

(Sorry, musel jsem {big grin}
    

Re: . - Arthur Dent (web)
(25.11.2004 16:20:56)

To fuckt jo, voe. Rozjedem ňákou hustou akci, ne, Majk přinese traffku, voe, dáme špeka, ne, a bude to fakt kůlovej mega výchit... (Soráč, voe, musel jsem taky.) {smile}
    

Re: . - Mormegil (web)
(25.11.2004 16:49:52)

Pokračovat můžete na [666.b236.net/pepaundandrea/] {smile}

Ale trochu bych se óčka zastal. (Ovšem fakt je, že zrovna tuhle slečnu třeba moje sestra z duše nesnáší.) Zkuste někdy shlédnout třeba takovou Baráž, ne, že bych garantoval, že se to někomu bude líbit, ale jako frikulínskou zábavu bych to určitě neoznačil. Prostě -- na óčku se dají najít i lepší věci (ale podotýkám, že na něj nekoukám, není čas...).
    

Re: . - Arthur Dent (web)
(25.11.2004 17:42:31)

Cyve, tak to je fakt hustej výchit, z toho jsem se nemálo posral {big grin})
    


Re: . - Solvina (web)
(26.11.2004 10:08:18)

Baraz (pokud je to takovy ten porad, kde chlapci z nejakyho divadla nemalo a velehuste improvizuji) neni spatna.
    


Re: . - myshpa (web)
(25.11.2004 17:08:14)

No mam kamose smazku, huli tak 2x tejdne (vikend v tahu), mluvi spisovne a loni vydelal 1.5 melcku.

Taky jsem musel {big grin}
    

Re: . - Arthur Dent (web)
(25.11.2004 17:30:17)

Mno... a co? My jako voe netvrdíme, voe, že ňákej hulič jako voe nemůže vydělat meloun a půl, ne, voe? {big grin}
    


Re: . - dgx (web)
(25.11.2004 22:50:52)

Kua, tak toho znám, voe! Pozdravuj, ne?

(nebo... nebo takovejch je víc?)
    


Priznani. desive. - pankreas (web)
(25.11.2004 16:41:47)

Teda... Ja se vam musim priznat k necemu bestialnimu. Vcera jsem prisel domu nekdy k pulnoci a jen tak k veceri si pustil TV... a pri projizdeni kanalama jsem na CT2 zachytil zaznam ze snemovny. A chytlo me to tak, ze jenom strasna unava a vedomi, ze musim vstavat, me ve cyri rano zahnaly do postele. Ono je to docela zabavny, pozorovat, jak to vsechno funguje a vznika... A to politiku uz posledni dobou moc do podrobna nesleduju! Myslim to uprimne.

(Tak a ted jsem definitivne za uchylaka)
    

Re: Priznani. desive. - Lukyn.cz (web)
(25.11.2004 17:44:24)

    


Re: Priznani. desive. - Lukyn.cz (web)
(25.11.2004 17:47:01)

Tak znova... {smile} Nahodou me tyhle zabery ze snemovny bavi taky. Neni lepsi televizni komedie.
    


Neodstoupim... - Point* (web)
(25.11.2004 16:46:52)

;)
Krocan temer dopecen...stop... "baba" na banketu...stop...VH1- USS NIMITZ live in cable..stop...
    


po 22 hod. - braggart (web)
(25.11.2004 17:06:15)

Zrejme si nevidel Ocko po 22. hod. To je jeste hustsi. Na obrazovce bezej KTZky ozralejch "typku a rostenek", kteri se nudej a shanej si pres TV partnera do postele. Chvili jsem na to cumel zcela paralyzovan a zanechalo to ve mne hlubokou ryhu{wink}

Upresnil bych, ze na TV 24.cz nebezi samozrejme "non-stop přímý přenos z Parlamentu ČR", nasi poslanci opravdu nepracuji bez prestavky. Pokud snemovna nezaseda, jedou tam zaznamy. Ale uz na tom me oko spocinulo a kdybych mel cas, sledoval bych to vice. Rozhodne bych to doporucil vsem, kteri na politiky nadavaji a nechodi volit!
    

Re: po 22 hod. - Ebo (web)
(25.11.2004 17:20:12)

Jo jo.. ty "ésemesky" jsou fakt drsný.. a fascinuje mě , že je někdo ochoten takhle vyhodit 10Kč a klidně několikrát {big grin}
    


nechápu - dgx (web)
(25.11.2004 22:53:38)

Arthure, jak jsi přišel na potřebu si pořídit satelit? Měl jsi málo telenovel a teleshopingů a potřeboval jsi víc? {smile}
    
HotLinks
Zpět na článek