.: Rychlé menu: navigace .:. odkazy .:. kategorie .:. vyhledávání .:. archivy .:. autoři :.  

06.05.2005Upoutat pozornost potenciálního zákazníka, případně udržet pozornost klienta stávajícího, toť nelehký úkol. Každý to řeší jinak. Některé firmy rozdávají propagační předměty. Leckdy značně roztodivné...

Vynalézavost těch, kteří upomínkové předměty dávají, nezná mezí. Co jsem už dostal:

Zapalovač. Psací potřeby. Popelník. Deštník. Půllitr. Přívěšek na klíče. Taková ta kolečka, co se strkají místo mincí do nákupních vozíků v supermarketech.

Z těch náročnějších, ze kterých jsem něco také dostal, něco ne:

Nůž. Stojánek na mobil. Flash drive — takový ten špunt, který se strčí do počítače a nahrají se na něj data (pochopitelně s logem obdarovatele). CD. Autoatlas.

A hlavně oblečení. Mikiny, čepice, trička. Vždyť já za posledních 10 let koupil jen 2 trička a asi 100 jich dostal. Většinou od výrobců pneumatik, software nebo tiskáren. A od prodejců těchto komodit.

Co jsem však dostal dnes...

Starý dobrý Comanche.cz mě obdaroval něčím velmi neočekávaným. To, co přinesl, překonalo i moji bujnou fantazi. Pocházelo to od jednoho výrobce polygrafických zařízení.

Bylo to z gumy. Kus gumy, který se nasadí na patřičné místo. Kus gumy, který má chránit. Škoda, že jsem si to nemohl vyzkoušet hned v té restauraci, kde mi to předal. Vypadal bych jako blázen.

Je to věc jistě užitečná. Dokonce s logem. Potíž je v tom, že ji příliš neužiji.

Tak často se nedostávám do situací, kdy je této věcičky zapotřebí. A onu činnost, ke které je určená, stejně vykonávám bez ní.

Ano, je to tak. Nechápu, jak si někdo může jako propagační dárek zvolit koupací čepici.


Zadal White Dog, 06.05.2005 21:27:27, 10 komentářů...,
TrackBack URL tohoto příspěvku je http://blog.maly.cz/tb.php/1378

Zpět na článek

HotLinks
Zobrazit komentáře v chronologickém pořadí

 - Finwe (web)
(06.05.2005 21:40:48)

!!!
    


Dobrá pointa... - aTeo ;) (web)
(06.05.2005 21:50:23)

fuckt jsem to nečekal...
...že budou dávat koupací čepice jen tak...
...bez lubrikačního gelu {smile}
    

Re: Dobrá pointa... - Alka (web)
(09.05.2005 11:02:56)

To je tak dobrá pointa, až mám neodbytný pocit, že už jsem to někde četl..., ale to mám i tehdy, když něco napíšu {smile}
    


 - rony (web)
(06.05.2005 22:54:10)

sikovna reklamka, zbavila sa blbo predajneho reklamneho predmetu.

ono zasa to nie je az tak nezvycajne, ludia zvacsa objednavaju na potlac tradicne veci ale v katalogoch sa najdu fakt divne veci.

naozaj som sa divne citil, ked som medzi firemnymi predmetmi, ktorym som robil fotky, nasiel predmet velmi silne pripominajuci vibrator. az po chvili mi napadlo, ze vibratory nemaju napevno snuru do 220V {wink} a ze je to fen {wink}

roztodivne su trebars kefy na toaletne misy {smile}
    


mno.. - Ebo (web)
(07.05.2005 00:09:54)

se máš.. mě nedává nikdo nic.. {smile}
    


 - Tom (web)
(07.05.2005 16:59:10)

Vyborny je take darek
gumy s profilem celorocni pneumatiky
Good Year Vector. {big grin}
(ale jeste nevyskouseno)
    


Šílené dárky svého času rozesílal Aliatel - mudd (web)
(07.05.2005 20:12:26)

V rámci hesla "Osvoboďte se od monopolu (Telecomu)" rozesílal chleby se zapečeným pilníkem.
A jednou, to zase bylo myslim něco ve stylu "Nenechte se svazovat monopolem (Telecomu)", mi pod nich prisla velka krabice a v ni dva kusy kartonu svazane provazkem {big grin})
    


 - Vesničan (web)
(09.05.2005 12:11:30)

Kdysi dávno rozdával nebožtík Lux v rámci předvolední kampaně semínka řeřichy. Na to se musí každý pamatovat.
A co dostávám já? Mám plná šuplata cédéček se všelijakými prezentacemi všelijakých krávovin. Kdyby ta CD byla aspoň přepisovatelná, ale to ne! A navíc je na každém druhém autoinstaller nějakého zrůdného spořiče obrazovky, takže člověk má strach už ta CD vkládat, třeba jen ze zvědavosti, do mechaniky.
Ale takové věci, jako jsou zapalovače, otvíráky, popelníky..., to oceňuji. Horší už je to se slevenkami na nějakou službu nebo konzumaci v podniku, kam normální člověk nepřijde a služba, nebo konzumace je i po padesátiprocentní slevě cenově vysoko nad běžným průměrem.
    

Re: - Alka (web)
(10.05.2005 13:05:19)

Luxovi jsem napsal, když se ještě jako božtík křižoval nad Belzebubem Klausem, že mi připadají oba stejní. Odepsal mi, že jemu ne. Bez řeřichy.
    


Re: CD jsou dobrý - difo (web)
(11.05.2005 09:55:46)

... jen musíš vědět, jak je používat. My z reklamních CD sestavujeme na zdi obrouvskou rybu. Ale strkat je do PC - probůh - ani nápad.
    
HotLinks
Zpět na článek