.: Rychlé menu: navigace .:. odkazy .:. kategorie .:. vyhledávání .:. archivy .:. autoři :.  

30.09.2005bývám občas manželkou školen na téma: „Je potřeba, aby sis uvědomil, jaké ti manželství přináší výhody! Mám dojem, že si nedostatečně uvědomuješ, jak dobře ses oženil!”

Na tyhle situace jsem si vzpomněl, když jsem četl zprávu o tom, že si za své vlastní peníze budeme dělat kampaně, které nám vysvětlí, jaké výhody nám přineslo členství v EU. Odpovědní úředníci asi dospěli k názoru, že nedostatečně jásáme či že si to nedostatečně uvědomujeme, tak že nám dvacet miliónů pomůže k lepšímu uvědomění. A pomůže nám to tím, že po Praze bude jezdit tramvaj, kde budou vylepeny ty výhody, co nám EU přinesla. (Vy tupci!)

Mám zlepšovací návrh: Dejte ty peníze mojí ženě, ta mi to vysvětlí mnohem účinněji v rámci vysvětlování výhod manželství. Určitě by se to dalo připojit třeba do usnesení komise pro rybolov: „1. Dánsko smí ulovit max. 500 tun sardinek. 2. Finsko smí vysadit do jezer tresku mořskou. 3. Dentová vysvětlí Dentovi, jak je členství v EU prospěšné. Na tyto účely se vyhrazuje 600 milionů eur.”


Zadal Arthur Dent, 30.09.2005 11:14:30, ...,
TrackBack URL tohoto příspěvku je http://blog.maly.cz/tb.php/1482


Novější příspěvky:

Starší příspěvky: