.: Rychlé menu: navigace .:. odkazy .:. kategorie .:. vyhledávání .:. archivy .:. autoři :.  

03.09.2003V dnešní době je petice módní záležitostí. S tímto stavem všeobecného negativismu se ale nehodláme smířit!Řekněte NE peticím!Petice jsou zlo!Čeho tím chtějí dosáhnout všelijací ti umělci, programátoři, novináři, matky a Jiří X. Doležal? Chtějí rozvrátit naši křehkou demokracii, chtějí zasít nedůvěru a pochybnosti!

Petice není konstruktivní řešení!Petice pouze boří!

Proto vyzýváme všechny, komu není lhostejný osud naší společnosti: JE TŘEBA VYMÝTIT ZLO PETIC Z NAŠICH ŽIVOTŮ! Připojte se k naší petici proti peticím!Podpisové archy jsou k dispozici dnes od 18.00 do 22.00 na Karlově mostě u sochy Jidáše.

Přijďte nás podpořit na chystanou demonstraci, řekněte svojí účastí rozhodné NE! peticím!Pokud nemůžete přijít na demonstraci, zvolte tichý protest: Tuto petici si vytiskněte, podepište a pak spalte na znamení svého nesouhlasu s ní!Inspirace: Trillian


Zadal Arthur Dent, 03.09.2003 14:34:25, 5 komentáře...,
TrackBack URL tohoto příspěvku je http://blog.maly.cz/tb.php/402

Zpět na článek

HotLinks
Zobrazit komentáře v chronologickém pořadí

ale co když - Trillian (web)

teď někdo sestaví petici na podporu petic a prohlášení, že s nepeticisty se nemluví?
hlavně čekám na udání, že napomáháš a navádíš ke žhářství ;o)
    

Re: ale co když - Arthur Dent (web)

Tak s ním nebudeme mluvit! A sepíšeme proti němu petici! Možná i pamflet!
    


A to asi ještě nevíte, že... - White dog (web)

...podle nové směrnice EU se petice smí podávat pouze na papíře formátu A4, gramáže ne menší než 60 g/m2 a ne vyšší než 107 g/m2, psané výhradně černým nebo tmavě modrým inkoustem nebo propisovací tužkou a název petice musí být minimálně ve 4 jazycích kterými se v EU mluví, přičemž jeden z nich musí být angličtina nebo němčina.
Pokud se k peticím přikládá podpisový arch, musí být tento stejného formátu jako petice a linkovaný.
Internetové petice se musí prokázat validitou html kódu a nesmí na nich být odkaz na jiné petice.
    

Re: A to asi ještě nevíte, že... - Arthur Dent (web)

Máš na mysli směrnici 22574/II z března? Ovšem ta byla pozměněna Pozměňovacím dodatkem číslo 485/4g, kde se praví, že modrý inkoust musí mít barvu CMYK rovnou 100,100,23,14, že linky na podpisových arších musí být 1,4 cm od sebe a že každá petice musí být nejpozději pět týdnů před předpokládaným zveřejněním (rozhoduje datum na poštovním razítku) poslána ve třech vyhotoveních na Petiční výbor EU spolu s Rozkladem oprávněnosti petice.
    

Re: A to asi ještě nevíte, že... - Trillian (web)

proboha
    
HotLinks
Zpět na článek