.: Rychlé menu: navigace .:. odkazy .:. kategorie .:. vyhledávání .:. archivy .:. autoři :.  

09.04.2003a dostanete Nokii, dostanete ICQ Gold, dostanete zdarma Viagru, dostanete ZCELA ZDARMA... Znáte to. Dostanete akorát tak osypky.
Pokud opravdu dostanete nějakou výhru, většinou se jedná o absolutní pitomost, kterou nelze nijak prakticky použít, lze ji jen potichu pod pláštíkem tmy odnést za město a pohřbít do neoznačeného hrobu.
A teď několik důvodů, proč byste takovéhle maily a zprávy měli zahazovat:
 1. Nevěřte jim!
  Chtějí po vás, abyste rozšiřovali jejich reklamu na svoje náklady a nedají vám za to nic. Pokud se domníváte, že opravdu dostanete software za 125 dolarů, jste blázen!
 2. Buďte ohleduplní!
  Je vám příjemná nevyžádaná reklamní pošta??? Asi ne! Ani vašim známým není příjemná. Spousta lidí má proto nainstalované filtry, které zahazují maily od takovýchto firem. Ale mail od vás stáhnou...
 3. Buďte zdravě skeptičtí!
  Asi byste nevstoupili do pyramidové hry typu Letadlo — tohle není principem šíření nic jiného. A protože je internet tak rychlý jak je, dojde k „zahlcení Letadla” mnohem dřív, takže je téměř jistota, že se ta zpráva k vám dostane několikrát. Ale vy tu cenu nedostanete několikrát. Vy ji nedostanete ani jednou! Jenom vyplácáte čas a peníze na rozesílání reklamy pro někoho jiného a v očích svých známých poklesnete na úroveň Důvěřivého Fridolína.
 4. NEBUĎTE BLBÍ!
  Zahlcujete zbytečně síť, obtěžujete své známé reklamou (byť v dobré víře — čeština má pro takové „lidi dobré vůle” výraz ťululum), na svoje náklady pracujete pro někoho jiného a výsledek je nulový!

Máte-li snad opačnou zkušenost, dejte mi vědět.

Jo a — rozešlete tuto zprávu všem ve svém seznamu adres! {smile}


Zadal Arthur Dent, 09.04.2003 9:18:52, žádný komentář...,
TrackBack URL tohoto příspěvku je http://blog.maly.cz/tb.php/41

Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text:


   
HotLinks
Pokud bude váš příspěvek obsahovat podezřelé HTML značky nebo vulgární slova, nebude přidán!
Pokud napíšete http://... nebo ftp://..., bude z toho vytvořen odkaz.
WARNING: This pages uses anti-spam software blogspam.
VAROVÁNÍ: Tyto stránky používají protispamový program blogspam.