.: Rychlé menu: navigace .:. odkazy .:. kategorie .:. vyhledávání .:. archivy .:. autoři :.  

10.10.2004Taková naprosto běžná rodina... Mají dvě dospívající dcery, Lenku a Adélu, a žijí si v rodinném domě na předměstí.

Marie má práci v nějaké lobbistické firmě a každý den v ní tráví víc a víc času. Daniel zatím flirtuje s Kateřinou, což je slečna, která jim tam chodí uklízet. Jenže jednou přišla Marie z práce dřív a Daniel právě vášnivě líbal Kateřinu. Byl z toho křik a váda, Daniel odešel demonstrativně spát do podkroví a atmosféra v domě ochladla.

Lenka s Adélou se nesnášejí. Puberťačky. Neustále se fackují, perou a když Lenka uspořádala večírek, tak Adéla přebrala jejího kluka. Lenka vyběhla ven a vzteky rozdupala záhon tulipánů...

Nakonec Lenka utekla z domova, když viděla Daniela, jak se vášnivě objímá a líbe s Kateřinou.

Adéla si přivedla kamaráda a u televize se po něm vrhla. Pak mu nabídla, že u nich může přespat a večer... ho vyhodila její matka, Marie.

Jenže neštěstí nechodí po horách... Daniel nabídl Kateřině, že se k nim může nastěhovat. Kateřina přijala a Daniel šel za Marií s tím, že jí řekne, že se s ní chce rozejít. Jenže Marie se to dozvěděla první, vletěla na Daniela, chvíli něco vyčítala, chvíli řvala a najednou upadla na zem... a do místnosti vstoupila Smrtka s kosou... Daniel chtěl Smrtku poprosit, aby Marii ušetřila, ale bohužel.

Lenka se vrátila. Omluvila se sestře, tátovi a zavolala kamarádům, že udělají večírek. Jenže nikdo nepřišel a navíc Adéla nešťastně vařila, chytilo jí jídlo, od jídla kuchyň, ona se nadýchala zplodin a než ji mohl někdo zachránit, tak zemřela.

Daniel se zasnoubil s Kateřinou, pak se s ní oženil a začali zadělávat na dalšího potomka.

Lenka volala svýmu kamarádovi Rickovi, ale ten se s ní nechce bavit.No a pak jsem ty Sims 2 vypnul... Za dlouhých zimních večerů bude co dělat!


Pro ty co to nepochopili: To není děj filmu ani knížky, ale počítačové hry. Pokračováním skvělé hry, bezvadné hry, obrdobré hry, které je ještě skvělejší, bezvadnější a obrdobřejší... SIMS 2 (potlesk)

V téhle hře si zahrajete „na život”. Budete ovládat různé postavy. Postavy a vztahy mezi nimi jsou jasné. Mají své touhy, své ambice a vy jim pomáháte (nebo škodíte). Když nějaká postavička má třeba málo sportu, kupte jí posilovací stroj. Ženě kupte knihovnu. Ona se v ní něco přiučí, zvýší si kvalifikaci a dostane přidáno. Jo a pozvěte sousedy na pokec... A když uklízečka flirtuje s manželem, tak ji vyhoďte! Dcery ať jdou s kamarádem ven, ale do desíti doma!


Vidím to zase na několik týdnů hraní. Doufám, že mi pak řeknete, co se dělo „venku”... {smile}


Zadal Arthur Dent, 10.10.2004 22:17:46, 15 komentářů...,
TrackBack URL tohoto příspěvku je http://www.maly.cz/tb.php/1134

Zpět na článek

HotLinks
Zobrazit komentáře v chronologickém pořadí

Chápu... :) - hanyZ (web)
(10.10.2004 22:39:14)

Plně chápu tvé nadšení. Taky jsem kdysi u jedničky strávil neskutečné moře času. A všichni se na mě dívali jak na magora, pochybujíce o mé sexuální orientaci. {big grin} Nechápavci. Dvojku si budu muset sehnat...
    

Re: Chápu... :) - Raven (web)
(10.10.2004 22:41:57)

Jen, co budu mít dostatečnej komp, tak si tu hru musím koupit.
Hrál jsem jedničku a taky na mne koukali jak na vola {big grin}) Hry jinak moc nehraju, ale tohle je proste HRA her :D
    


Ufff - Karel (web)
(10.10.2004 23:09:02)

Uz sem se lek, ze zase davaji neco cool na Nove :o)
    


perfektni - myshpa (web)
(10.10.2004 23:12:36)

Myslim ze by sis rozumel s nasi babkou ... taky cely dny kouka na serialy{wink})
    

Re: perfektni - Solvina (web)
(10.10.2004 23:45:12)

Tohle me presne napadlo. Proboha, at uz napise na jakou Esmeraldu je to v bohnicich nechali koukat, budu se tomu vyhybat {smile}.
    

Re: perfektni - Arthur Dent (web)
(11.10.2004 07:07:39)

Řekl sis o to... V další hře svého Sima pojmenuju Solvina a budu se o něj starat nejlíp jak dovedu. Nejdřív mu prodám postel, pak ledničku, pak WC a sprchu. Zemře hlady, nevyspalej a smradlavej... {smile}
    

Re: perfektni - Trillian (web)
(11.10.2004 08:14:52)

trochu mi to připomíná mou drahou polovic - jeden dům měl výlučně vyhrezen jako hřbitov... když přišel na to, že se dají zazdít, výrazně to urychlilo jeho likvidátorské sklony :o)
    

Re: perfektni - Jan Bednařík (web)
(11.10.2004 10:02:56)

Nejrychlejší je bazén jen se skokanským můstkem. To zazdívání se zas hodí na babu ze sociálky, když jde znárodnit dítě {smile}
    

Re: perfektni - HUB (web)
(12.10.2004 15:54:00)

Jj {smile} Měl jsem stejné praktivy z jedničky
    

Re: perfektni - Trillian (web)
(17.10.2004 21:48:13)

koukám, že tohle je důvod, proč to všechny tak baví a těšili se na ta vylepšení v další verzi :oD
    


He.. - Ebo (web)
(11.10.2004 08:14:50)

Get Psyched.. {big grin}
    


Cimrmanovy živé obrazy - Scalex (web)
(11.10.2004 15:00:41)

SIMS 2 jsem ještě nehrál, ale s jedničkou (a jejími asi šesti expand-disky) jsem si užil spoustu zábavy. Nejdřív mne bavilo hraní, později jsem si ale užíval výroby cimrmanových živých obrazů. Například Upálení Mistra Jana Husa. K tomu byl potřeba rozšiřující disk The Sims-House Party. Na zahradě byl postaven nábytek do tvar U, nechal se do něj zajít Simík a pak se přešlo do Build-mode a Simík se v tom prostoru zazdil dalším kusem nábytku. Pak byly okolo rozestavěny stojánky s odpalovacími raketami (kvůli tomu je potřeba ten rozšiřující pack), potom zašel jeden z členů rodiny k telefonu, obvolal známé a sezval je na párty. A pak už bylo jen otázkou času, kdy si někdo z hostů půjde ke stojánku vystřelit raketu a zda raketa dopadne do míst, kde je zazděný Simík.

Variace pro lidi bez rozšiřujícího packu - stačí místo nábytku pro zazdění použít venkovní gril, a to tak, aby se zvnějšku k němu dalo přistupovat. Pak stačí ke grilu poslat někoho s nulovými zkušenostmi v oboru vaření a oheň bude brzy na střeše. A na Simíkovi.

Dělal jste někdo v SIMS nějaké podobné šílenosti?
    

Re: Cimrmanovy živé obrazy - Arthur Dent (web)
(11.10.2004 15:18:19)

No, já začal s tím, že jsem jim prodal postel... Když si pak paní Simová ustlala na příjezdové cestě, tak jsem si řekl, že tudy cesta povede a prodal jsem jim vanu...

Chodili, smrděli i skrz monitor, tak jsem jim prodal i WC. Volali, gestikulovali... a pak se jim stalo něco, co Sims 2 popisuje slovy "drobná nehoda".

Víc jsem je netrápil.
    


 - Lokutus (web)
(11.10.2004 18:06:24)

"Venku" se neděje nic zajímavého.

Ondřej s Karolínou zadělává na dítě, zatímco jeho sekretářka - Vladěna používá antikoncepci, takže s tou na dítě nezadělává.

Manžel Vladěny - Karel, zjistil, že Ondřej (ne)zadělává s jeho ženou, tak si na Ondřeje došlápl, ale bohužel to odnesla celá Ondřejova rodina.

Karel je teďka ve vazbě za trojnásobnou vraždu z přitěžující okolností - Karolína už měla zaděláno.

Vladěna shání práci. Ráda by zase dělala sekretářku, jenže ji nikde nechtějí přijmout, tak si pouští plyn. Po dvou dnech, kdy zjišťuje, že mají zemní, skáče z okna. Bohužel bydlí v prvním patře, takže nakonec skončí v nemocnici s dvojitou frakturou menisku v levé noze.

Karel se mezitím ve vazbě zkamarádil s Frantou a mají naplánovánou cestu do Holandska, kde se vezmou. Až je pustí samozřejmě.

Mezitím se novým prezidentem ČR stává Standa Gross a uděluje širokopásmovou amnestii, známou jako Havel Amnesty.

Karel s Frantou odjíždějí do Holandska.

Standa Gross si v prezidentském úřadě pobyl rekordně krátkou dobu, než ho při oficiální návštěvě v ČB zastřelil neznámý atentátník.
    


Ech? - Mormegil (web)
(11.10.2004 18:22:47)

Kdyz jsem to zacal cist, nechapal jsem. Pak jsem nechapal uz vubec. U sedmeho odstavce jsem uz znechucen sjel o kousek niz a spatril jsem "Sims 2". A uz je jasno, neni to drogovy trip, jsou to virtualnerealne zazitky! {smile}

Jojo, se Sims jsem si pred par lety taky chvili hral, ale teprve ted vidim, jaky jsem byl amater a nadmiru laskavy uzivatel, ja si opravdu jenom stavel hezky baracek, zadne muceni ani zazdivani jsem neprovadel...
    
HotLinks
Zpět na článek