.: Rychlé menu: navigace .:. odkazy .:. kategorie .:. vyhledávání .:. archivy .:. autoři :.  

09.10.2004Hlavně když nepijete. A já učinil před týdnem jedno ze svých podivných předsevzetí. Tedy na dobu neurčitou nepiju alkohol. Stojí to za to , tolik zábavy, legrace a bžundy si pod vlivem neužijete!

Moc mě mrzí, že musím zachovávat anonymitu, tedy alespoň do té míry, že nebudu prozrazovat ani naznačovat, kde dělám. Nerad bych nějaké lidi zkompromitoval {smile}

Měli jsme firemní žranici. Nebudu psát, kde a kdy, pro všechny Šerloky Holmesy můžu dát tu indicii, že ten páteční ohňostroj v 21:55 patřil k tomu {smile}

K věci: nepil jsem. Ani kapku. Celý večer.

Ostatní ano. A bylo pít skutečně co.

Jak se během večera lidé mění, jak odhazují masky, jak ztrácí zábrany, to si může vychutnat jen střízlivý pozorovatel. Doporučuji!

Jednou už jsem to zažil zamlada, když jsem pomáhal pořadatelům na plese. A také jsem nepil, a jelikož netančím, tak jsem měl čas pozorovat, co chlast s lidmi dělá. K popukání, co se stane se spořádanými tatíky, ale hlavně s dámami.

No a na té naší firemní akci to bylo ještě lepší. Nebo horší?

A nyní trochu od věci. Jestlipak víte, co je pro člověka postiženého podivnou fobií horší, než když ho někdo vyfotografuje?

Když ho nějaký najatý karikaturista nakreslí. Mě ten páprda namaloval asi za minutu, aniž bych si toho všimnul! A pak mi ještě moji karikaturu položil přede mě na stůl.

Ach jo. Už se těším až si splním podmínku, kterou zruším to nechlastací předsevzetí. Když jsem omylem ten obrázek viděl, dostal jsem nevím proč chuť na pivo.


Zadal White Dog, 09.10.2004 1:18:29, 6 komentářů...,
TrackBack URL tohoto příspěvku je http://www.maly.cz/tb.php/1131

Zpět na článek

HotLinks
Reakce na jiných stránkách (TrackBack)
Prevazne Neskodny...: Výzkum hospod nez~jistil nic nového
Zobrazit komentáře v chronologickém pořadí

Nezapomeň na to, - Arthur Dent (web)
(09.10.2004 08:51:54)

co tě taky potká, pokud pudeš ještě na jednu podobnou akci:

[www.maly.cz/pnc769.html]
    

Re: Nezapomeň na to, - White Dog (web)
(09.10.2004 17:57:21)

Chlastonutičů jsem potkal přehršel. Výmluva "řídím" případně "nemůžu pít ze zdravotních důvodů" funguje poměrně spolehlivě. Každý tě navíc začne litovat, případně obdivovat, že se kvůli řízení auta a rozvozu ostatních "obětuješ" {smile}
    


Ještě něco, znáš mne... - Arthur Dent (web)
(09.10.2004 18:06:27)

"A také jsem nepil, a jelikož netančím, tak jsem měl čas pozorovat, co chlast s lidmi dělá. K popukání, co se stane se spořádanými tatíky, ale hlavně s dámami." - Vzpomeneš si na to, až skončíš se svým "podivným" předsevzetím a dáš si první sklenici?
    

Re: Ještě něco, znáš mne... - White Dog (web)
(09.10.2004 18:12:10)

Je rozdíl dát si jedno, dvě, tři piva nebo se systematicky vožírat celý večer {smile}
    


Pošklebovat se ožralům... - hanyZ (web)
(11.10.2004 09:02:48)

... mi teda příjde dost podlé {smile} Ty pocity, když si člověk vybaví nějaký obzvláště vypečený moment ze včerejšího večera (Zdálo se to tak vtipné, případně moudré, jednoznačné?)a následuje klasická pěst v puse a zvýšený faktor studu (viz.RedDwarf) Fuj! {smile}

Já osobně se nedokážu bavit s lidma pod vlivem, když sám nejsem. Vždy se potřebuji alespoň zlehka opivit {smile}
    
HotLinks
Zpět na článek