.: Rychlé menu: navigace .:. odkazy .:. kategorie .:. vyhledávání .:. archivy .:. autoři :.  

07.10.2005I když Paroubek za jízdu vládních řidičů asi nemůže, že... Stejně jako Gross nebo Cyrda Svobodovic. On totiž pracuje pro blaho lidu této země.

Jeho představy o blahu tentokrát odnesly jen plechy a peněženky řidičů, co za nic nemohli, co měli jen tu smůlu, že se připletli vládní ekipě do cesty. Řidiči vládních limuzín, ženoucích se 180 po obyčejné silnici, prohlásili, že nemají čas dívat se do zrcátek a Paroub prohlásil: „Naši řidiči jsou profesionálové, oni vědí, jak mají jezdit.” (viz)

Už teď si tipnu, jak „vysvětlí” libovolný policejní masakr... Mimochodem — práce policie je v tomto případě taky krásně příznačná.

Oč méně hovadné má sám potřeby, o to hovadněji omlouvá chyby svého týmu! Dočkáme se opět toho, že „spěchal pracovat pro blaho lidu téhle země”?


A z dalšího soudku: Emmerová hrozí rezignací, pokud bude Rath jejím náměstkem s rozšířenými pravomocemi. (To navrhl Paroub, že by tím jako nenápadně odsunul Miládku na vedlejší kolej a Rath že by celý resort řídil.) Tak nevím, jestli je to prozíravé... Profesionální odborář už řídí jiné miniterstvo, navíc tradice velí, aby na ministerstvu zdravotnictví seděla nejběsnější soudružka, co ji v ČSSD najdou...


Zadal Arthur Dent, 07.10.2005 10:03:33, ...,
TrackBack URL tohoto příspěvku je http://www.maly.cz/tb.php/1497


Novější příspěvky:

Starší příspěvky: